Yenibosna Halı Yıkama

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile insan hayatı kolaylaşmış ve teknoloji günlük hayatımıza kadar girmiştir. İnsan hayatını kolaylaştıran makineleşme temizlik alanında da kullanılmaya başlanılmış ve insanların kendilerine zaman ayırmasına yardımcı olmuştur. Günün büyük bir bölümünü işte çalışarak geçiren bayanlar ruhen ve bedenen yoruluyorlar. İş hayatında yorulan bayanlar ev ortamında da yorulmakta ve kendilerine yeterli zaman ayıramıyorlar. Yemek yaparken, tv izlerken, üzerinde dolanırken halınızın üzerine bir şeyler dökebilir ya da belli bir süreden sonra toz alarak halınız kirlenebilir. Kirlenen halının temizlenmesi gerekir ve apartman hayatı süren bireylerin bunu yıkayarak yapması zor olduğu gibi silerek de gereken temizliği sağlayamamaktadırlar. İnsanların halı yıkama konusunda uzman yardımına ihtiyaç duymaları sonucu halı yıkama firmaları kurulmuştur. Müşteri memnuniyetine değer veren Yenibosna halı yıkama firmamızda kadınlara halı yıkama konusunda profesyonel şekilde hizmet verilmektedir.

Halı Yıkama Hizmetinin Avantajları

Yenibosna halı yıkama firmamızdan halı yıkama hizmeti satın aldığınızda daha kısa sürede, daha ekonomik, derinlemesine temizlik sunan bir hizmet almış olursunuz. Maddi olarak bütçeniz sarsılmaz ve bu işlem için enerji harcamış olmazsınız. Firmamız halılarınızı bulunduğu yerden alıyor ve yine temizleme işlemi tamamlandıktan sonra hızlı şekilde bulunması gereken yere teslim ediyor. Halı yıkama işleminde tam otomatik halı yıkama makineleri kullanmaktayız. Böylelikle modern makineler ile kaliteli hizmet almanıza yardımcı oluyoruz. Halınızın derinlemesine temizlenmesi ve mis gibi kokması için doğal üretim gül, lavanta doğal yağlı şampuanlar kullanmaktayız.

Halılarınız Yıkanırken Hangi Aşamalardan Geçiyor?

Yenibosna halı yıkama firmamız bütçenizi korurken çocuklarınızın sağlığını da düşünür. Bu sebeple halı yıkama işleminde kimyasal ürünler kullanmaktan kaçınıyoruz ve doğal şampuanlar kullanıyoruz. Halınız öncelikle üzerinde ki tozdan arındırılır. Daha sonrasında yürüme bandına koyularak yıkanması için ön hazırlık olarak ıslatılır. Islatılan halınız şampuanlanır. Sonrasında durulanır ve kirli sudan arındırılır. Arındırılan halınız daha sonra vakumlanır ve rulo hale getirilir. Daha sonra halınız kurutma odasına getirilir ve doğal yöntemler ile kurutulur. Kuruyan halınız özel olarak paketlenir ve adresinize getirilerek size teslim edilir. Bütçenizin dostu olan firmamızdan halı yıkama hizmeti almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.