Mahmutbey Halı Yıkama

Halı temizleme işlemi sanıldığından çok daha zor bir temizleme işlemidir. Özellikle apartman dairelerinde oturan bireylerin halılarını yıkayacak bir alanları olmadığı gibi kurutmak için de yeterli uzunlukta bir balkona sahip olamamaktadırlar. Halıları yıkamak için bir emek harcanması gerektiği gibi su, deterjan, elektrik masrafı da ev bütçesini yormaktadır. Ev ortamında genellikle halı yıkamak için yeterli ortam olmadığı için halılar silinerek temizlenmeye çalışılmaktadır. Ancak bu silme işlemi halının yüzeysel kirini temizlemekte ve üstteki kiri halının derinliklerine gömmektedir. İyi temizlenmeyen halılar ise üzerinde emekleyen bebekler için mikrop barındırmakta ve bağışıklıklarını etkilemektedir. İş hayatında yorulan ve kendine yeterli zaman ayıramayan kadınlara, evlerinde halı yıkamak için yeterli bir alan olmayan bireylere, bebeklerinin sağlığını düşünen annelere temizlik alanında duydukları yardımı sağlamak için kurulan bir halı yıkama firmasıyız. Mahmutbey halı yıkama firması olarak her zaman müşterilerimizin yanınızdayız.

Halı Yıkama Hizmeti Almanın Faydaları

Halı yıkama firması ile iletişim kurarak halı yıkama hizmetinden yararlandığınız takdirde halılarınızı kısa sürede yıkanarak adresinizden teslim alındığı gibi adresinize teslim edilir. Evde kendi çabalarınız ile halılarınızı yıkamaya çalıştığınızda bütçeniz sarsılır, kendinize ayıracağınız zamanı halı yıkamak için geçirmiş olursunuz, yağmur yağacak halı ıslanacak gibi endişeler yaşamak zorunda kalırsınız. Ancak Mahmutbey halı yıkama firmamızdan hizmet aldığınızda bu endişeleri yaşamazsınız. Daha ekonomik bir şekilde istediğiniz halı, yorgan, koltuk gibi evinizin demirbaşları kısa sürede yıkanır ve organik deterjan kullanıldığı için rengi solmaz, kumaşı yıpranmaz.

Halı Yıkama Hizmet Aşamaları

Firmamız tam otomatik halı yıkama makinesi kullanmaktadır. Halı, koltuklarınızın rengini korumak ve yıpranmasını önlemek için doğal deterjanlar kullanıyoruz. Halı yıkama işlemine başlanılmadan önce halılarınız üzerinde bulunan toz tanelerinden arındırılır. Sonrasında halılar çeşitli işlemlere tabi tutulur. Bu işlemler ıslatma, şampuanlama, durulama, kirli sudan halıyı arındırma, vakumlama, halıyı rulo haline getirmedir. Bu işlemlerden sonra halınız tekrar durulanır ve deterjandan tamamen arındırılır. Tüm bu işlemlerden sonra halınız kurutulmak üzere kurutma odasın alınır. Belli aralıklar ile kontrol edilir ve kuruyan halınız paketlenerek evinize teslim edilir. Satın alınabilir hizmet sunan firmamızın hizmetlerinden faydalanmak için Mahmutbey halı yıkama firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.