Halkalı Halı Yıkama

Temizlik işleri içerisinde en ağır işlerden birisi de halı yıkama işidir. Halıların temizlenmesi için son derece pratik yöntemler kullanıyor olsak da sonuçları oldukça etkilidir. Eski usulleri tamamen terk edip yalnızca teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerle Halkalı halı yıkama firması olarak hizmetlerimizi veriyoruz. Halı yıkama işlemini güçlü çekim gücüne sahip halı yıkama makineleri ile gerçekleştiriyoruz. Tüm işlemler bu makineler yardımı ile yapılıyor. Sonrasında halıları kurutmaya alıyoruz ve kısa sürede de sizlere teslim ediyoruz. Hiçbir şekilde halıları su ve fırça ile yıkamıyoruz. Halılar pis su içerisinde kalmadan ve en dipte katı bir hale gelen kirleri de temizleyecek ölçüde hizmet veriyoruz.

Halı Yıkamada Yüksek Standartlarda Hizmet

Halı yıkama işlemlerini yaparken her zaman en iyi şekilde hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Öncelikle kullanılan deterjanın çevre dostu olmasına ve insan sağlığını tehdit etmeyecek bir ürün olmasına dikkat ediyoruz. Kullanılan malzemelerin kaliteli, işçiliğimizin de değerinin yüksek olması bu alanda son derece yüksek kalitede bir hizmet almanızı sağlıyor. Halkalı halı yıkama firmamız halı yıkama deterjanları konusunda her zaman titiz seçimler yapıyor. Bu da verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırıyor. Kalite standartlarımızın yüksek olması sayesinde her halı son derece temiz ve sağlıklı şekilde kullanıma sunuluyor. Tüm kış boyunca gönül rahatlığı ile kullanacağınız halıları yıkatmak için herhangi bir tarih belirlemeniz yeterli oluyor.

Halı Yıkama Hizmetinin Detayları

Firmamız halıları yıkarken her zaman halının türüne göre bir işlem gerçekleştiriyor. Halkalı halı yıkama firması çalışanlarımız bu konuda son derece bilgili ve deneyimli insanlardır. El dokuması bir halıyı yıkarken farklı bir makine ayarı kullanılmakta ve renklerinde herhangi bir şekilde solma meydana gelmemektedir. Her halı bizim için değerli ve özen gösterilmesi gereken bir halıdır. Bu nedenle de ayrım gözetmeden tüm halılara büyük bir dikkat göstererek hizmet veriyoruz. Halılarınız firmamız tarafından ücretsiz bir servis tarafından alınarak temizleme işlemi yapıldıktan sonra evde olduğunuz saat dilimlerinde teslim ediliyor. Böylece halılarınızın kaybolma riski ya da karışma gibi bir sorunu ortaya çıkmaz.